Specjalista Regionu ds. Technicznych

2023-03-27
Full Time

Description

Kiedy konkurujesz z inną osobą, wystarczy, że będziesz tak dobry lub lepszy niż ta osoba. Jeżeli konkurujesz z sobą, nie ma ograniczeń, jak dobry możesz być (Chu Chin-Ning). U nas możesz być najlepszym/ą specjalistą/ką ds. technicznych!

Zapewnimy Ci:
  • umowę o pracę i system premiowy
  • szansę na awans
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • auto służbowe
Twoje zadania:
  • usuwanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych sieci handlowej
  • utrzymanie sprawności infrastruktury technicznej obiektów własnych
  • wykonywanie i aktualizowanie przeglądów systemów i instalacji (klimatyzacja, wentylacja, elektryka, HVAC)
  • obsługa zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej i drobnych napraw
  • współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie uzyskiwania decyzji, pozwoleń itp.
  • archiwizacja dokumentacji budowlanej zrealizowanych obiektów
  • nadzór nad eksploatacją maszyn, konserwacjami, remontami urządzeń elektrycznych i automatycznych (z działem Utrzymania Ruchu)
Od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia w tworzeniu procedur wewnętrznych
  • bardzo dobrej znajomości MS Office
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania
  • analitycznego myślenia oraz kreatywności
  • umiejętności pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą
  • dyspozycyjności i sumienności

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?
Recomended Jobs